Купити глаткоствольну зброю: поради експертів в техніці безпеки
Банкноты мира - Новости бонистики
16.12.2023 09:01

Глаткоствольна зброяЗброя вогнепального характеру – об’єкт максимально високої небезпеки, що обов’язково вимагає максимально уважного поводження з ним. Для того, щоб купити травматичну зброю потрібно всього лиш навідатися до відповідного магазину товарів такого типу. Безумовно, для купівлі глаткоствольної зброї також потрібно буде оформити відповідний дозвіл контролюючих інстанцій. Для гарантовано безпечного поводження зі зброєю слід сприймати базові правила поводження нею, про що ми і опишемо нижче в дані статті.

Взявши до рук травматичну зброю її варто уважно перевірити

У випадку переломної зброї, її слід відкрити та перевірити відсутність патрону всередині. Зброя багатозарядного характеру не менше потребує максимально ретельної перевірки. Перш за все варто перевірити магазин. Далеко не завжди у багатозарядній зброї коректно спрацьовує викидний механізм, в результаті чого в патроннику знаходиться патрон. На жаль, деякі власники зброї недостатньо уважно слідкують за технічним станом своєї рушниці, в результаті чого можуть постраждати інші.

Базові правила поводження зі зброєю

  1. Завжди уникайте пострілів по стінам та іншим твердим поверхням – куля може відрекошетувати від них та влучити у вас або у випадкових людей.
  2. Зі зламаною зброєю будьте особливо обережні.
  3. Не рекомендується допускати проникання сторонніх предметів у ствол. Коли це сталося – ні в якому разі не намагайтеся виконувати постріл.
  4. Ніколи не рекомендується своїми силами міняти деталі, які вийшли з ладу.
  5. Виконувати зарядку зброї слід безпосередньо перед стартом стрільби.
  6. Зброя, яка стоїть на запобіжнику, не є безпечною, адже будь-який запобіжний механізм може вийти з ладу.

Базові правила поводження з вогнепальною зброєю особливо гостро стосуються колективних полювань. Слід уважно тримати затвор відкритим чи заламаною рушницю саме до моменту безпосереднього виходу на стрілецьку позицію.

Як показує практика, навіть на спортивних заходах спортсмени повинні обов’язково бути з розрядженою зброєю і заряджати її вже аж перед стрільбою. Це все виведено досвідом, і ніяка обережність не є зайвою.

Якщо ви збираєтеся купити собі зброю, обов’язково вивчайте основні правила поводження і не зупиняйтеся в навчанні.

Джерело: https://patron.kyiv.ua/product-category/gladkostvolna-zbroya/

 


Читайте: