Що слід знати перед тим як квартиру в Києві купити (GoldTown)
Банкноты мира - Новости бонистики
14.07.2022 09:11

квартира Київ купитиПридбання власної бажаної квартири або приватного будинку, досить часто є угодою всього життя. Ринок нерухомості Києва схильний до мінливості, що потрібно враховувати при підборі найбільш відповідного варіанту житла, квартиру в Києві купити. На етапі укладання договору про придбання 1-кімнатної квартири в Києві важливо особливо уважно простежити виконання кожного з передбачених пунктів. Це потрібно для того, щоб не випробувати на собі поширених помилок та ризиків, адже не етапі безпосереднього підписання договору. Перш за все, це потрібно для самого покупця нерухомості, адже його сторона може постраждати найбільше.

 

Питання підбору першого комфортного житла

Порівняно маленькі квартирки, що називають «гостинками», були досить частим явищем у радянські часи. Подібна житлова площа призначалася як тимчасова для працівників промислових підприємств. У наші дні нерухомість такого роду вже не будують, з тієї причини, що це заборонено спеціальними будівельними нормами. Так звані квартири-студії або смарт-квартири є актуальним вибором, оскільки це найбільш доступний спосіб з максимальною користю застосовувати порівняно невелику житлову площу. Досить неординарною рисою такого житла є відсутність окремих кімнат та перегородок, звісно, виключаючи суміщений санвузол. Ціна нерухомості такого формату набагато менша звичнішої квартири, що позитивно впливає на популярність даного вибору. Деякі сучасні забудовники пропонують на вибір квартири-студії як невеликих масштабів, так і порівняно великих.

Столична нерухомість трапляється кількох поширених типів:

 

  1. Сталінські квартири досить часто зустрічаються в Києві та мають ряд переваг, серед яких чималий простір.
  2. «Хрущовки», зазвичай, бувають одно-, дво-, трикімнатні з об’єднаним санвузлом, маленькою кухнею.
  3. У нерухомості брежнєвської епохи вже менше прохідних кімнат, часто зустрічається зручне «розпашне» розміщення житлових кімнат на обидві сторони будинку.
  4. Квартири готельного типу є дещо скромного за площею обсягу, що стосується всіх кімнат.
  5. Квартири на кілька поверхів – в таких приміщеннях можливий вибір площ: 20-150 квадратних метрів, які зустрічаються на верхніх поверхах.

 

Підбір різного роду смарт-квартири вигідний не тільки на етапі покупки. Багато вже встигли зіткнутися з суттєвими витратами за комунальні послуги. Квартира-студія дозволить зекономити. Порівняльний комфорт у житло подібного типу гарантований для одної людини. У випадку родини доведеться зіткнутися з деякими незручностями.

Агенція з нерухомості – вихід з ситуації

Дані, які надає продавець та реальна інформація може не сходитися. Зустрічаються випадки, коли продавець, з попередньої домовленості або інших причин, вказує іншу вартість у договорі про продаж. Варто заздалегідь перестрахуватися, адже у такому разі з'являється ризик втрати грошей.

Власне, неправомірною здатна бути визнана практично будь-яка угода. Суттєво знизити ризик потрапляння в неприємну ситуацію можна шляхом детального початкового вивчення обраної нерухомості, а також продавця. До того ж, у разі прийняття рішення, рекомендується вивчити всю документацію, що надається на нерухомість.

Коли договір вже підписано, далі йде передача майна покупцю. Покупцю наполегливо радиться самому проконтролювати правильність реалізації передачі. Вона відбувається згідно з спеціальним актом. Існує ризик, що майно було надане третій особі, і його повернення вимагатиме чимало сил. Якщо продавець раніше передав майно іншій людині з правом власності, доведеться використовувати послуги спеціалістів з його повернення. Відповідно, це тягне за собою втрату часу та грошей.

Закономірно, що допомога досвідченого експерта з нерухомості в цій справі виступає просто незамінною. Придбати свою квартиру чи будинок у прекрасному Києві завжди можливо. Крім того, це стане найбільш вдалою інвестицією у майбутнє своєї родини.